HARMONOGRAM ZAJĘĆ
w roku szkolnym 2017/18


grupa PRO SALUTEM 
START 1
gimnastyka i piłka nożna
grupa początkująca dla chłopców z klas I-III

piątek - 16.30-18.00 (sala SP 19)
sobota - 9.00-11.00 (sala SP 19)
adresy:
SP 19 Białystok ul. Mieszka I 18
* * *

grupa PRO SALUTEM 
START 2
gimnastyka i piłka nożna
grupa kontynuująca dla chłopców  z klas II-IV

wtorek - 17.45-19.15 (sala SP 19)
piątek - 17.15-18.45 (sala SP 19)

adresy:
SP 19 Białystok ul. Mieszka I 18
 
* * *

grupa PRO SALUTEM 
SUPRA ORLIK
gimnastyka i piłka nożna
grupa zaawansowana dla chłopców z klas III-VI
(grupa uczestnicząca w rozgrywkach)

harmonogram treningów w miesiącu wrzesień październik 2017


wtorek - 18.30-20.00 (sala SP 19)
środa - 18.30-20.00 (boisko Pieczurki)
piątek - 18.45-20.15 (boisko Pieczurki)




harmonogram treningów w okresie listopad 2017 - marzec 2018

wtorek - 18.30-20.00 (sala SP 19)
czwartek - 17.30-19.00 (hala SP 32)
sobota - 12.00-14.00 (hala SP 8)


adresy:
SP 19 Białystok ul. Mieszka I 18
SP 32 Białystok ul. Pietrasze 29
SP 8 Białystok ul. Jesienna 8

Boisko osiedlowe przy ul. Pieczurki 89 - UWAGA!!! WAŻNE!!! Dojazd na trening i parkowanie WYŁĄCZNIE drogą serwisową od trasy generalskiej; wjazd na drogę serwisową od ul.Dolistowskiej.


* * *


grupa PRO SALUTEM SUPRA AMBER
gimnastyka i piłka nożna 
grupa średniozaawansowana i rekreacyjna dla chłopców z klas V-VII

harmonogram treningów w miesiącu październik 2017 r.


wtorek - 19.15-20.30 (SP 19)
sobota - 12.00-14.00 (hala SP 8)


harmonogram treningów w okresie listopad 2017 - marzec 2018


wtorek - 19.15-20.30 (SP 19)
sobota - 12.00-13.30 (hala SP 8)


adresy:
Boisko przy ul. Pieczurki 89, WAŻNE!!! Dojazd na trening i parkowanie WYŁĄCZNIE drogą serwisową od trasy generalskiej; wjazd na drogę serwisową od ul.Dolistowskiej.


SP 19 Białystok ul. Mieszka I 18
SP 8 Białystok ul. Jesienna 8

Boisko osiedlowe przy ul. Pieczurki 89, UWAGA!!! WAŻNE!!! Dojazd na trening i parkowanie WYŁĄCZNIE drogą serwisową od trasy generalskiej; wjazd na drogę serwisową od ul.Dolistowskiej.


* * *

grupa PRO SALUTEM
ARTIS START
(grupa gimnastyki dla początkujących dziewcząt z kl I-IV)

piątek - 18.15-19.15 (sala SP 19)
sobota - 12.00-13.00 (sala SP 8)
adresy:
SP 19 Białystok ul. Mieszka I 18
SP 8 Białystok ul. Jesienna 8
* * *

grupa
PRO SALUTEM ARTIS SUPRA
(grupa zaawansowana gimnastyki dla dziewcząt z kl I-VI, kontynuujących zajęcia)


czwartek - 19.15-20.30 (sala SP 8)
sobota - 12.30-14.00 (sala SP 8)

adresy:
SP 8 Białystok ul. Jesienna 8
* * *

grupa PRO SALUTEM AQUA START
(nauka i doskonalenie pływania dla dziewcząt i chłopców z kl I-VI)

czwartek 17.45-18.30 (basen w SP 32)
adresy:
SP 32 Białystok ul. Pietrasze 29


* * *

grupa PRO SALUTEM AQUA SUPRA
(doskonalenie pływania dla dziewcząt i chłopców z kl III-VII)

poniedziałek 19.00-19.45 (basen DPS w Zaściankach)

adresy:
Dom Pomocy Społecznej Białystok ul. Baranowicka 203