IIIproSALUTEMCUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas I-III
Z OKAZJI 95 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
TERMIN: 15.11.2013 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:ITS PRO SALUTEM, SP 19, UKS MIESZKO 19
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas III SP 19








III a
Domanowski Bartłomiej
Gołaszewski Damian
Jenorowski Jakub
Sieńko Kacper
Tylman Jakub


III b
Datczuk Julian
Mnich Jakub
Salejko Maciej
Sosnowski Patryk
Tomaszewicz Szymon
Zdanowicz Adam

III c
Biadasiewicz Olaf
Bójko Maciej
Bućko Krystian
Lewicki Karol
Misiewicz Tomasz
Padlewski Michał
Putyński Dawid
Radawiec Tomasz


III d
Drągowski Mateusz
Garnys Paweł
Kowalczuk Krystian
Łostowski Kacper
Pietraszko Grzegorz

III e
Charkiewicz Dawid
Gąsowski Kamil
Ludef Olaf
Łazarczyk Rafał
Matwiejczyk Mateusz
Tyniewicki Michał
Uścinowicz Kamil
Wojciechowski Mateusz
Zawistowski Krzysztof


III f
Iwaniuk Aleksander
Sikora Przemysław
Strębyluk Mateusz
Stypułkowski Karol

III g
Chołody Krystian
Makarewicz Damian
Malinowski Dawid
Paliwoda Bartłomiej
Teterdynko Nikodem

Wyniki meczów i strzelcy bramek:

GRUPA X (a,b,c,d)

3A - 3B__2-0__ Sieńko, Tylman
3A - 3C__0-2__ Biadasiewicz, 1 gol samobójczy
3A - 3D__4-0__ Gołaszewski, Sieńko x2, Tylman
3B - 3C__1-2__ Sosnowski - Biadasiewicz, Radawiec
3B - 3D__1-2__ Sosnowski - Łostowski, Pietraszko
3C - 3D__2-0__ Bójko, Lewicki

TABELA
1. 3C  3  9  6-1
2. 3A  3  6  6-2
3. 3D  3  3  2-7
4. 3B  3  0  2-6

GRUPA Y (e,f,g)

3E - 3F__4-0__ Charkiewicz, Uścinowicz x2, 1 gol samobójczy
3E - 3G__4-2__ Charkiewicz, Matwiejczyk, Uścinowicz x2 - Malinowski x2
3F - 3G__1-3__ Stypułkowski - Makarewicz, Malinowski, Teterdynko

TABELA
1. 3E  2  6  8-2
2. 3G  2  3  5-5
3. 3F  2  0  1-7


FINAŁY

o miejsca 5-6
3D - 3F__3-2__ Pietraszko x3 - Stypułkowski x2

o miejsce 3
3A - 3G__2-0__ Gołaszewski x2

o miejsce 1
3C - 3E__3-1__ Bućko, Radawiec x2 - Matwiejczyk

Klasyfikacja końcowa:

1. 3C
2. 3E
3. 3A
4. 3G
5. 3D
6. 3F
7. 3B


Klasyfikacja strzelców:
4 - Pietraszko Grzegorz (3d), Uścinowicz Kamil (3e)
3 - Gołaszewski Damian (3a), Sieńko Kacper (3a), Radawiec Tomasz (3c), Stypułkowski Karol (3f), Malinowski Dawid (3g)
2 - Tylman Jakub (3a), Sosnowski Patryk (3b), Biadasiewicz Olaf (3c), Charkiewicz Dawid (3e), Matwiejczyk Mateusz (3e)
1 - Bójko Maciej (3c), Bućko Krystian (3c), Lewicki Karol (3c), Łostowski Kacper (3d), Makarewicz Damian (3g), Tetedrynko Nikodem (3g)
IIIproSALUTEMCUP w obiektywie
fot.M.Konopko