FRIENDLY CUP
Turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2006
TERMIN: 01.03.2015 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM
osobowo - Dariusz Fajfer, Wiesław Wroceński, Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: białostockie drużyny rocznika 2006: Team Damiana, MOSP, BSP Jagiellonia, proSALUTEM


SKŁADY DRUŻYN:

TEAM DAMIANA

Fajfer Damian
Gęgotek Wiktor
Gołdowski Kuba
Jamiołkowski Szymon
Milewski Hubert
Siemieniuk Mikołaj
Tarnowski Kacper
Treszczotko Dawid
Tyminński Michał
Woronecki Samuel
Wyszyński Hubert
Zdanowicz Piotr

proSALUTEM

Dąbrowski Fabian
Gieleżyński Hubert
Klim Patryk
Konopko Beniamin
Łajkowski Jakub
Roszkowski Szymon
Wróblewski Maciej
Żakiewicz Dawid
Wasiluk Armin (Junior Białystok - gościnnie)


BSP JAGIELLONIA

Chilmon Karol
Cichanowicz Gracjan
Dolida Olek
Kondraciuk Julian
Lisek Sebastian
Musiaka Kacper
Nowicki Wojciech
Rusiłowicz Błażej
Sawicki Mateusz
Tupalski Borys
Wiśniewski Aleks
Wroceński Igor
Zpański Jakub



MOSP

Bartczak Kacper
Bernacki Kacper
Dolida Kornel
Gulc Jakub
Kozłowski Oskar
Kujawa Bartosz
Łazarski Marcin
Nesterowicz Franciszek
Pluszczewicz Michał
Szulżuk Miłosz
Tarasiuk Bartosz
Woroszyło Filip


WYNIKI:

FAZA GRUPOWA

Grupa I
Team Damiana 1 – BSP Jagiellonia 1__4-0__ - Fajfer x2, Gołdowski, Tarnowski
MOSP 1 – proSALUTEM 1__________1-0__ - Woroszyło
Team Damiana 1 – MOSP 1_________3:0__ - Fajfer, Gołdowski x2
BSP Jagiellonia 1 - proSALUTEM 1___1:1__ - Sawicki - Konopko
BSP Jagiellonia 1 - MOSP 1_________1:1__ - Cichanowicz - Woroszyło
Team Damiana 1 – proSALUTEM 1____0:0

TABELA gr I
1. TEAM DAMIANA 1    3 7 7-0
2. MOSP 1                3 4 2-4
3. proSALUTEM 1        3 2 1-2
4. BSP Jagiellonia 1    3 2 2-6


Grupa II
Team Damiana 2 – BSP Jagiellonia 2__0-0
MOSP 2 – proSALUTEM 2___________0-1__ - Dąbrowski
Team Damiana 2 – MOSP 2_________2:0__ - Gęgotek, Woronecki
BSP Jagiellonia 2 - proSALUTEM 2___1:1__ - Chilmon - Żakiewicz
BSP Jagiellonia 2 - MOSP 2_________5:0__ - Chilom x2, Kondraciuk, Wiśniewski x2,
Team Damiana 1 – proSALUTEM 1___0:5__ - Dąbrowski, Gieleżyński x3, Żakiewicz x2

TABELA gr II
1. proSALUTEM 2       3 7 7-1
2. BSP Jagiellonia 2    3 5 6-1
3. TEAM DAMIANA 2    3 4 2-5
4. MOSP 2                3 0 0-8



PÓŁFINAŁY

Team Damiana 1 – BSP Jagiellonia 2__3-2__ - Fajfer x2, Gołdowski - Chilmon x2

MOSP 1 – proSALUTEM 2___________0-1 (0:0; złoty gol)__ - Dąbrowski

FINAŁY

mecz o miejsca 7-8
BSP Jagiellonia 1 - MOSP 2_________1:0__ - Sawicki

mecz o miejsca 5-6
proSALUTEM 1 - Team Damiana 2___1:3__ - Łajkowski - Gęgotek x 3

mecz o miejsca 3-4
BSP Jagiellonia 2 - MOSP 1_________3:0__ - Cichanowicz, Sawicki x2

mecz o miejsca 1-2
Team Damiana 1 – proSALUTEM 2___2:1 (1:1; złoty gol)__ - Gołdowski x2 - Gieleżyński


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. TEAM DAMIANA 1
2. proSALUTEM 2
3. BSP Jagiellonia 2
4. MOSP 1
5. TEAM DAMIANA 2
6. proSALUTEM 1
7. BSP Jagiellonia 1
8. MOSP 2


KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

7- Chilmon Karol
6 - Gołdowski Kuba
5 - Fajfer Damian
4 – Gieleżyński Hubert, Gęgotek Wiktor
3 - Dąbrowski Fabian, Żakiewicz Dawid, Sawicki Mateusz
2 – Cichanowicz Gracjan, Wiśniewski Aleks, Woroszyło Filip
1 – Łajkowski Jakub, Konopko Beniamin, Nowicki Wojciech, Kondraciuk Julian

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSI ZAWODNICY – Siemieniuk Mikołaj, Klim Patryk, Tarnowski Kacper, Kondraciuk Julian , Woroszyło Filip
NAJLEPSI BRAMKARZE – Milewski Hubert, Tarasiuk Bartosz
SPECJALNE WYRÓŻNIENIA URODZINOWE - Damian Fajfer, Igor Wroceński
FRIENDLY CUP - w obiektywie
fot.M.Konopko