IX PRO SALUTEM CUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas III
TERMIN: 18,21.09.2015 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM, UKS MIESZKO 19.
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas III SP 19 i drużyna rocznika 2007 ITS PRO SALUTEM


SKŁADY DRUŻYN:

3a
Joka Maciej
Karpiuk Piotr
Kirpsza Łukasz
Monach Kamil „proSALUTEM”
Tomczak Krystian
Witek Bartłomiej
Wroceński Igor „proSALUTEM”

3b
Drągowski Paweł
German Mateusz
Giesko Michał
Kobierski Stanisław „proSALUTEM”
Kolendo Michał „proSALUTEM”
Ostrowski Kamil


3c
Andraka Krzysztof
Arciuch Mateusz „proSALUTEM”
Fajfer Damian „proSALUTEM”
German Andrzej
Kondracki Szymon
Nowosad Bartosz
Perkowski Miłosz
Pul Patryk „proSALUTEM”
Sułkowski Stanisław „proSALUTEM”
Turowski Michał


3d
Brzozowski Patryk
Konopko Kacper
Kozłowski Jakub
Pogorzelski Adrian
Pogorzelski Szymon
Roszkowski Szymon „proSALUTEM”

3e
Kozłowski Eryk
Kulikowski Nataniel
Mojsak Daniel
Niewiński Remigiusz
Pietruczuk Michał
Piotrowski Filip


PRO SALUTEM 2007
Klim Michał
Konopko Beniamin
Mironowicz Błażej
Śliski Michał
Bańkowski Jakub
Sienkiewicz Mateusz
Wildowicz Jakub


WYNIKI:

FAZA GRUPOWA (18.09.2015 r.)

GRUPA A

3e - 3d__4:2__ - Mojsak x4 - Brzozowski, Roszkowski
3c - 3d__5:0__ - Fajfer x3, Kondracki, Sułkowski
3c - 3e__3:1__ - Sułkowski x2, Fajfer - Kozłowski


TABELA GR A
1. 3c 2 6  8-1
2. 3e 2 3  5-5
3. 3d 2 0  2-9


GRUPA B
3b - 3a__3:0__ - Drągowski, German, Giesko
3a - pSTm 07__0:0__
3b - pSTm 07__0:0__


TABELA GR B
1. 3b        2 4 3-0
2. pSTm 07 2 2 0-0
3. 3a        2 1 0-3


FAZA FINAŁOWA (21.09.2015 r.)

Mecze o miejsca 5-6

3a - 3d__3:0__ - Wroceński x2, Kirpsza
3d - 3a__0:1__ - Roszkowski

PÓŁFINAŁY

3c - pSTm 07 __1:0__ - (samobójcza)
3e - 3b__1:0__ - Mojsak (złota bramka)

FINAŁY

Mecz o miejsca 3-4

pSTm 07 - 3b__0:3__ - Drągowski, German, Giesko

Mecz o miejsca 1-2

3c - 3e__2:1__ - Fajfer, Sułkowski (złota bramka) - Mojsak


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. 3c
2. 3e
3. 3b
4. PRO SALUTEM 2007
5. 3a
6. 3d



KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
6 - Mojsak Daniel (3e)
5 - Fajfer Damian (3c)
4 - Sułkowski Stanisław (3c)
2 - Wroceński Igor (3a), Drągowski Paweł (3b), German Mateusz (3b), Giesko Michał (3b), Roszkowski Szymon (3d)
1 - Kirpsza Łukasz (3a), Kondracki Szymon (3c), Brzozowski Patryk (3d), Kozłowski Eryk (3e)

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Damian Fajfer (3c)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – Stanisław Kobierski (3b)
IX PRO SALUTEM CUP w obiektywie
fot.M.Konopko