VIIIproSALUTEMCUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas I
TERMIN: 12,19,26.02 i 5.03.2015 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM, SP 19, UKS MIESZKO 19
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas I SP 19


SKŁADY DRUŻYN:

1a
Bieńkowski Dawid
Grycel Mateusz
Krasowski Paweł
Mnich Hubert
Olempijuk Krystian „proSALUTEM”
Skiba Bartosz
Świderski Damian

1b
Derehajło Piotr „proSALUTEM”
Kapica Artur
Klim Michał „proSALUTEM”
Krawczyk Marcel „proSALUTEM”
Mieleszkiewicz Kamil
Mowel Patryk
Tomera Dominik
Wojski Kacper
Żakiewicz Wiktor

1c
Kos Dawid
Lewicki Stanisław
Padlewski Kacper
Świętkowski Marcin
Świętkowski Tomasz
Tryburski Krzysztof
Trykozko Szymon
Konopko Beniamin „proSALUTEM”


1d
Fiedoruk Aleksander
Filipczuk Matusz „proSALUTEM”
Iwaniuk Dawid
Kononczuk Szymon
Nowicki Adrian
Wasilewski Jakub
Wierciszewski Mateusz
Wojciuk Dawid

1e
Kowalczuk Tymoteusz
Ludew Igor
Nieroda Stanisław
Śliski Michał „proSALUTEM”
Zabielski Dawid
Konopko Beniamin „proSALUTEM”

1f
Choiński Bartosz „proSALUTEM”
Gieleżyński Michał „proSALUTEM”
Grzybowski Franciszek
Kurowski Piotr
Laszewski Aleksander
Mironowicz Błażej „proSALUTEM”
Skiepko Aleksander
Strelczuk Jan
Konopko Beniamin „proSALUTEM”


1g
Bańkowski Jakub „proSALUTEM”
Orzełowski Kacper „proSALUTEM”
Sienkiewicz Mateusz
Wierzbicki Kacper
Witkowski Sebastian

1h
Burzyński Jakub „proSALUTEM”
Jabłoński Filip
Jedynak Gabriel
Korniluk Maciej
Kuć Filip „proSALUTEM”
Malinowski Kacper
Mikiewicz Piotr
Obłocki Jakub
Partyka Krystian
Prus Sebastian „proSALUTEM”
Puchalski Marcel


WYNIKI:

ELIMINACJE KLAS ABCD (12.02.2015 r.)

1a - 1b__0:3__ - Klim x2, Mieleszkiewicz
1a - 1c__0:3__ - Konopko x3
1a - 1d__2:3__ - Krasowski x2 - Filipczuk x3
1b - 1c__2:2__ - Klim x2 - Konopko x2
1b - 1d__6:0__ - Żakiewicz x3, Klim x2, Mieleszkiewicz
1c - 1d__5:0__ - Kos x3, Konopko x2

TABELA
1. 1b 3 7 11-2
2. 1c 3 7 10-2
3. 1d 3 3  3-13
4. 1a 3 0  2-9

ELIMINACJE KLAS EFGH (19.02.2015 r.)

1e - 1f__1:0__ - Śliski
1e - 1g__4:0__ - Konopko x3, Śliski
1e - 1h__3:0__ - Konopko x2, Śliski
1f - 1g__1:1__ - Laszewski - Konopko
1f - 1h__3:0__ - Gieleżyński, Laszewski, Strelczuk
1g - 1h__1:1__ - Sienkiewicz - Malinowski


TABELA
1. 1e 3 9 8-0
2. 1f  3 4 4-2
3. 1g 3 2 2-6
4. 1h 3 1 1-7


TURNIEJ "MAŁY FINAŁ" ADGH (26.02.2015 r.)

1a - 1d__3:0__ - Krasowski x2, Korniluk
1a - 1g__0:1__ - Bańkowski
1a - 1h__1:1__ - Krasowski - Malinowski
1d - 1g__0:5__ - Bańkowski x3, Orzełowski x2
1d - 1h__0:7__ - Malinowski x5, Partyka, Prus
1g - 1h__0:3__ - Malinowski x3

TABELA KOŃCOWA "MAŁEGO FINAŁU"
1. 1h 3 7 11-1
2. 1g 3 6 6-3
3. 1a 3 4 4-2
4. 1d 3 0 0-15

TURNIEJ "WIELKI FINAŁ" BCEF (5.03.2015 r.)

1b - 1c__0:3__ - Kos x3
1b - 1e__0:2__ - Nieroda, Śliski
1b - 1f__0:1__ - Konopko
1c - 1e__0:2__ - Śliski x2
1c - 1f__0:5__ - Choiński x2, Konopko x2, Mironowicz
1e - 1f__0:3__ - Choiński, Konopko, Mironowicz

TABELA KOŃCOWA "WIELKIEGO FINAŁU"
1. 1f 3 9 9-0
2. 1e 3 6 4-3
3. 1c 3 3 3-7
4. 1b 3 0 0-6

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. 1f
2. 1e
3. 1c
4. 1b
5. 1h
6. 1g
7. 1a
8. 1d


KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
11 - Konopko Beniamin
10 - Malinowski Kacper (1h)
6 - Klim Michał (1b), Kos Dawid (1c), Śliski Michał (1e)
5 - Krasowki Paweł (1a)
4 - Bańkowski Jakub (1g), Żakiewicz Wiktor (1b)
3 - Filipczuk Mateusz (1d), Choiński Bartosz (1f)
2 - Orzełowski Kacper (1g), Mironowicz Błażej (1f)
1 - Partyka Krystian (1h), Prus Sebastian (1h), Korniluk Maciej 1(h), Mieleszkiewicz Kamil (1b), Nieroda Stanisław (1e), Gieleżyński Michał (1f), Grzybowski Franciszek (1f), Laszewski Aleksander (1f), Strelczuk Jan (1f)

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Dawid Kos (1c)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – Tymoteusz Kowalczuk (1e)
NAJMŁODSZY ZAWODNIK - Marcel Krawczyk (1b)
VIIIproSALUTEMCUP w obiektywie - eliminacje ABCD
fot.M.Konopko
VIIIproSALUTEMCUP w obiektywie - eliminacje EFGH
fot.M.Konopko
VIIIproSALUTEMCUP w obiektywie - "MAŁY FINAŁ"
fot.M.Konopko
VIIIproSALUTEMCUP - "WIELKI FINAŁ"
fot.M.Konopko