VIIproSALUTEMCUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas III
TERMIN: 22.01.2015 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM, SP 19, UKS MIESZKO 19
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas III SP 19
i drużyna proSALUTEM rocznik 2006

SKŁADY DRUŻYN:

3a
Bobka Maciej
Fedorowicz Szymon
Muszyński Mateusz
Pietraszko Jakub
Popko Patryk

3b
Gieleżyński Hubert
Krysztopowicz Krystian „proSALUTEM”
Milewski Hubert „proSALUTEM”
Surynowicz Jakub
Witkowski Piotr

3c
Chartanowicz Paweł
Chartanowicz Piotr
Guziejko Karol
Krzyżaniak Kacper
Okurowski Tomasz
Piekarski Paweł
Sawośko Miłosz
Streluczuk Michał
Treszczotko Jakub
Wyszyński Jakub
Żakiewicz Dawid „proSALUTEM”


3d
Jurczenia Alex
Klebus Oliwier
Małyszko Oskar
Raczko Bartosz „proSALUTEM”
Reut Karol
Sułek Gerard

3e
Dąbrowski Fabian „proSALUTEM”
Klim Patryk „proSALUTEM”
Koc Dawid
Niezgarski Krystian


3f
Fiedoruk Mikołaj
Łajkowski Jakub „proSALUTEM”
Milewski Patryk
Rutkowski Tomasz
Sacharewicz Szymon
Wróblewski Maciej „proSALUTEM”

proSALUTEM 2006
Arciuch Mateusz
Fajfer Damian
Konopko Beniamin
Roszkowski Szymon
Wroceński Igor



WYNIKI:

FAZA GRUPOWA

GrupaA
3c – 3d__3-0__ - Guziejko x2, Wyszyński
3c – 3b__2-0__ - Wyszyński x2
3d – 3b__0-4__ - Gieleżyński x3, Surynowicz

TABELA gr A
1. 3c 2 6 5-0
2. 3b 2 3 4-2
3. 3d 2 0 0-7

Grupa B
3a – pSTm 2006 __1-4__ - Pietraszko – Wroceński x2, Fajfer, Konopko
3e – pSTm 2006__0-1__ - Roszkowski
3a – 3e__0-4__ - Dąbrowski x2, Klim, Koc
3f - pSTm 2006__1-1__ - Milewski - Fajfer
3f – 3e__0-1__ - Koc
3a – 3f__0-2__ - Łajkowski, Rutkowski

TABELA gr B
1. pSTm 06  3 7 6-2
2. 3e          3 6 5-1
3. 3f          3 4 3-2
4. 3a          3 0 1-10

FINAŁY

mecz o miejsca 5-6 (3 gr.A – 3 gr.B)
3d – 3f__0-1__ - Rutkowski

mecz o miejsca 3-4 (3 gr.A – 3 gr.B)
3b – 3e__0-2__ - Dąbrowski, Klim

mecz o miejsca 1-2 (3 gr.A – 3 gr.B)
3c – pSTm 06__2-0__ - Wyszyński x2


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. 3c
2. proSALUTEM 2006
3. 3e
4. 3b
5. 3f
6. 3d
7. 3a


KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

5 – Wyszyński Jakub (3c)
3 – Gieleżyński Hubert (3b), Dąbrowski Fabian (3e)
2 – Guziejko Karol (3c), Klim Patryk (3e), Koc Dawid (3e), Rutkowski Tomasz (3f), Fajfer Damian (pSTm 2006), Wroceński Igor (pSTm 2006)
1 – Pietraszko Jakub (3a), Surynowicz Jakub (3b), Łajkowski Jakub (3f), Milewski Patryk (3f), Roszkowski Szymon (pSTm 2006), Konopko Beniamin (pSTm 2006)

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Gieleżyński Hubert (3b)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – (3c)
NAJMŁODSZY ZAWODNIK - KonopkoBeniamin (pSTm 2006)
VIIproSALUTEMCUP - w obiektywie
fot.M.Konopko