XII PROSALUTEM CUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas II
TERMIN: 25 i 26.05 2017 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM, UKS MIESZKO 19.
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas II SP 19



SKŁADY DRUŻYN:

1a – Guziejko Szymon, Horodeński Antoni, Kisiel Jakub, Koratkiewicz Kamil, Lul Daniel, Olesiński Jan, Poskrobko Szymon (PRO SALUTEM), Szarejko Tomasz, Gulubiewska Blanka

1b – Czaplicki Marcel (PRO SALUTEM), Kowalski Szymon, Kozłowski Damian (PRO SALUTEM), Michałowski Szymon, Pałka Jakub (PRO SALUTEM), Pietruczuk Jakub, Przechocki Filip,Sakowski Jakub (PRO SALUTEM), Szermiński Krzysztof, Szwagierek Andrzej, Wiński Dawid

1c – Bołtruczuk Adrian (PRO SALUTEM), Bućko Mateusz, Iwanow Wiktor, Korolczuk Wiktor, Wądołowski Filip

1d – Dmitruk Dominik, Januszkiewicz Albert, Małachowski Paweł (PRO SALUTEM), Matuszewski Szymon, Szuchalski Paweł, Trosko Mateusz, Wildowicz Jakub (PRO SALUTEM), Zdanowicz Piotr

1e – Apanowicz Kacper (PRO SALUTEM), Bujalski Paweł, Iwanicki Przemysław, Kowalczuk Ksawery, Krakówka Tomasz, Kurza Maciej, Prymaka Kacper

1f – Dyśko Jakub, Gieniusz Paweł, Kondracki Miłosz, Kozłowski Piotr, Zagórski Karol

1g – Bukraba Adam, Cyrulik Michał, Drągowski Aleksander (PRO SALUTEM), Kołtek Wiktor (PRO SALUTEM), Puczyński Krzysztof, Wakulewski Gabriel (PRO SALUTEM), Wójcik Filip

1h – klasa nie wystawiła reprezentacji


WYNIKI:

GRUPA_A _2b1 / 2c / 2f / 2b2_(25.05.2017 r.)

2b – 2c __4:1__- Pitruczuk x2, Czaplicki, Kozłowski D.
2c – 2f __0:2__- Dyśko, Kozłowski P.
2f – 2b2 __3:0__- Kozłowski P. x3
2b – 2b2 __3:0__- Kozłowski D. x2, Sakowski
2b – 2f __1:0__- Kozłowski D.
2c – 2b2 __0:1__- Szermiński

TABELA GR A

1. 2b1  9 8:1
2. 2f    6 5:1
3. 2b2  3 1:6
4. 2c    0 1:7

NAGRODY INDYWIDUALNE GRUPA A:

KRÓL STRZELCÓW – Piotr Kozłowski (2f)
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Damian Kozłowski (2b)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Paweł Gieniusz (2f)



GRUPA_B_2a / 2d / 2e / 2g_(26.05.2017 r.)

2d – 2e __3:1__- Wildowicz x2, samobójcza
2a – 2g __0:0__-
2a – 2e __1:2__- Lul – Apanowicz x2
2d – 2g __2:0__- Wildowicz x2
2e – 2g __1:5__- Kowalczuk – Wakulewski x4, Wójcik
2a – 2d __1:1__- Olesiński - Wildowicz

TABELA GR B

1. 2d  7 6:2
2. 2g  4 5:3
3. 2e  3 4:9
4. 2a  2 2:3

NAGRODY INDYWIDUALNE GRUPA B

KRÓL STRZELCÓW – Jakub Wildowicz (2d)
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Gulubiewska Blanka (2a)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Dmitruk Dominik (2d)



KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
5 – Wildowicz (2d)
4 – Kozłowski D. (2b), Kozłowski P. (2f), Wakulewski (2g)
3 – Apanowicz (3)
2 – Pietruczuk (2b)
1 – Lul (2a), Olesiński (2a), Czaplicki (2b), Sakowski (2b), Szermiński (2b), Bołtruczuk (2c), Kowalczuk (2e), Dyśko (2f), Wójcik (2d)
XII PROSALUTEM CUP w obiektywie (zdjęcia wkrótce)
fot.M.Konopko