XI PROSALUTEM CUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas I
TERMIN: 8,10 i 15,20.06 2016 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM, UKS MIESZKO 19.
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas I SP 19



SKŁADY DRUŻYN:

1a – Guziejko Szymon, Koratkiewicz Kamil, Lewoniewski Michał, Lul Daniel, Olesiński Jan, Poskrobko Szymon

1b – Czaplicki Marcel (PRO SALUTEM), Kowalski Szymon, Kozłowski Damian (PRO SALUTEM), Michałowski Szymon, Pałka Jakub, Pietruczuk Jakub, Przechocki Filip, Sakowski Jakub, Szermiński Krzysztof, Szwagierek Andrzej, Wasilewski Piotr, Wiński Dawid

1c – Bołtruczuk Adrian, Bućko Mateusz (PRO SALUTEM), Korolczuk Wiktor, Wysocki Oliwier

1d – Cieciuch Borys, Dmitruk Dominik, Januszkiewicz Albert, Małachowski Paweł, Matuszewski Szymon, Szaciło Paweł, Szuchalski Paweł, Trosko Mateusz, Wildowicz Jakub (PRO SALUTEM), Zdanowicz Piotr

1e – Apanowicz Kacper, Kowalczuk Ksawery, Krakówka Tomasz (PRO SALUTEM), Sadowski Fabian, Żurawski Patryk

1f – Dyśko Jakub, Gieniusz Paweł, Kondracki Miłosz, Kozłowski Piotr, Trzciński Kacper, Zagórski Karol

1g – Cyrulik Michał, Drągowski Aleksander (PRO SALUTEM), Kołtek Wiktor (PRO SALUTEM), Kulesza Piotr, Milewski Maurycy, Puczyński Krzysztof, Romaniuk Jakub, Wakulewski Gabriel (PRO SALUTEM), Wójcik Filip

1h – Chiliński Marcin, Chlabicz Dawid, Gryko Michał, Łuksza Patryk, Siniło Bartosz


WYNIKI:

GRY ELIMINACYJNE (8 i 10.06.2016 r.)

GRUPA_A (1d / 1f / 1g / 1h)

1f – 1g__0:0__
1d – 1h __5:0__- Wildowicz x3, Szuchalski x2
1d – 1g __3:0__- Szuchalski x2, Wildowicz
1h – 1g__0:3__- Drągowski, Milewski, Wójcik
1d – 1f __3:0__- Wildowicz x3
1h – 1f __0:0__-

TABELA GR A

1. 1D 9 11-0
2. 1G 4 3-3
3. 1F 2 0-3
4. 1H 1 0-8

GRUPA_B (1a / 1b / 1c / 1e)

1a – 1b__4:0__- Guziejko x4
1a – 1c __1:1__- Guziejko - Wysocki
1a – 1e __0:3__- Kowalczuk, Sadowski, Kozłowski (1b)
1b – 1c__0:0__
1b – 1e __0:0__
1c – 1e __0:0__


TABELA GR B

1. 1E 5 3-0
2. 1A 4 5-4
3. 1C 3 1-1
4. 1B 2 0-4


FFAZA FINAŁOWA (15 i 20.06.2016 r.)

MAŁY FINAŁ (15.06.2016 r.)

1F – 1H__1:0_- Kozłowski P.
1B – 1C __1:1_-Kozłowski D. - Wysocki
1F – 1B __2:1_- Kozłowski P. x2 - Czaplicki
1H – 1C __0:1_- Korolczuk
1H – 1B __0:0_
1F – 1C __0:0_

TABELA MAŁY FINAŁ

1. 1F 7 3-1
2. 1C 5 2-1
3. 1B 2 2-3
4. 1H 1 0-2


WIELKI FINAŁ (20.06.2016 r.)

1G – 1E__0:0_ 
1D – 1A __2:1_- Szuchalski, Wildowicz - Guziejko
1D – 1G __2:0_- Szuchalski, samobójcza
1E – 1A __0:1_- Lewoniewski
1D – 1E __0:0_ 
1G – 1A __0:0_ 

TABELA WIELKI FINAŁ

1. 1D 6 4-1
2. 1A 4 2-2
3. 1E 2 0-1
4. 1G 2 0-2

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. 1D
2. 1A
3. 1E
4. 1G
5. 1F
6. 1C
7. 1B
8. 1H


KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
8 – Wildowicz (1d)
6 – Szuchalski (1d), Guziejko (1a)
3 – Kozłowski P. (1f)
2 – Kozłowski D. (1b), Wysocki (1c)
1 – Lewoniewski (1a), Czaplicki (1b), Korolczuk (1c), Kowalczuk (1e), Sadowski (1e), Drągowski (1g), Milewski (1g), Wójcik (1g)

NAGRODY INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU – Jakub Wildowicz (1d)
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Paweł Szuchalski (1d)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Kacper Apanowicz (1e)

NAJLEPSZY ZAWODNIK małego finału – Wiktor Korolczuk (1c)
KRÓL STRZELCÓW małego finału – Piotr Kozłowski (1f)
NAJLEPSZY BRAMKARZ małego finału – Jakub Pietruczuk (1b)
XI PROSALUTEM CUP w obiektywie (zdjęcia z WIELKIEGO FINAŁU wkrótce)
fot.M.Konopko