X PRO SALUTEM CUP
Mistrzostwa SP19 w piłce nożnej chłopców klas II
TERMIN: 26,29.02 i 4,7.03 2016 r.
MIEJSCE: Sala gimnstyczna SP 19 w Białymstoku
Organizatorzy:
ITS PRO SALUTEM, UKS MIESZKO 19.
osobowo - Andrzej Popławski, Mariusz Konopko
UCZESTNICY: uczniowie klas II SP 19



SKŁADY DRUŻYN:

2a – Górewicz Damian, Krasowski Paweł, Mnich Hubert

2b – Derehajło Piotr, Klim Michał, Kostro Tymoteusz, Krawczyk Marcel, Mowel Patryk, Rutkowski Cezary, Tomera Dominik, Wojski Kacper, Żakiewicz Wiktor

2c – Andrelczyk Wiktor, Kos Dawid, Lewicki Stanisław, Padlewski Kacper, Popławski Dawid, Pużuk Kuba, Świętkowski Marcin, Tryburski Krzysztof, Trykozko Szymon

2d – Fiedoruk Aleksander, Filipczuk Mateusz, Iwaniuk Dawid, Raszyd Albert, Wasilewski Jakub, Wierciszewski Mateusz

2e – Czaplicki Mateusz, Kowalczuk Tymoteusz, Kozaczek Kacper, Ludew Igor, Nieroda Stanisław, SowulPiotr, Śliski Michał, Zabielski Dawid

2f – Choiński Bartosz, Gieleżyński Michał, Grzybowski Franciszek, Kurowski Piotr, Leszewski Aleksander, Łapicz Szymon, Mironowicz Błażej, Strelczuk Jan

2g – Bańkowski Jakub, Bondaruk Bartosz, Łukaszewicz Mateusz, Orzełowski Kacper, Sienkiewicz Mateusz, Świderski Damian, Wierzbicki Kacper

2h – Burzyński Jakub, Jedynak Gabriel, Korniluk Maciej, Kuć Filip, Malinowski Kacper, Mikiewicz Piotr, Partyka Krystian, Prus Sebastian, Puchalski Marcel, Sapieszko Alan


WYNIKI:

FAZA GRUPOWA (26.02.2016 r.)

GRUPA A (2d / 2e / 2f / 2g)
2f – 2g__0:1__- Sienkiewicz
2e – 2g__1:1__- Kowalczuk - Bańkowski
2e – 2f__2:3__-Śliski x2 – Gieleżyński x2, Leszewski
2d – 2e__2:4_(nk)__- Filipczuk, Bańkowski (2G) - Kowalczuk x3, Śliski
2d – 2g__1:0_(nk)__- Gieleżyński (2F)
2d – 2f__1:1_(nk)__- Filipczuk - Gieleżyński

(nk) – mecze rozegrane, ale nie klasyfikowane w tabeli ze względu na zbyt małą ilość zawodników klasy 2d; do zespłu dołączni byli zawodnicy z pozostałych klas

TABELA GR A
1. 2g 4 2-1
2. 2f 3 3-3
3. 2e 1 3-4
4. 2d (nk)


GRUPA B (2a / 2b / 2c / 2h)
2a – 2b__0:1_ - Kostro
2c – 2h__0:1_ - Partyka
2a – 2c__1:2_ - Krawczyk (2B) – Kos, Padlewski
2b – 2h__2:0_ - Krawczyk, Wojski
2a – 2h__0:0
2b – 2c__1:0_ - Tomera

TABELA GR B
1. 2b 9 4-0
2. 2h 4 1-2
3. 2c 3 2-3
4. 2a 1 1-3


FAZA FINAŁOWA (4 i 7.03.2016 r.)


WIELKI FINAŁ - mecze o miejsca 1-4 (4.03.2016 r.)

2b – 2f__1:3_- Żakiewicz – Laszewski x2, Mironowicz
2g – 2h __1:1_- Sienkiewicz - Prus
2b – 2h __1:0_- Żakiewicz
2f – 2g __4:0_- Gieleżyński x2, Laszewski, Mironowicz
2b – 2g __1:0_- Tomera
2f – 2h __5:2_- Gieleżyński x2, Mironowicz x3 - Malinowski


TABELA WIELKIEGO FINAŁU
1. 2f 9 12-3
2. 2b 6 3-3
3. 2h 1 3-7
4. 2g 1 1 6


MAŁY FINAŁ - mecze o miejsca 5-8 (7.03.2016 r.)

2e – 2a+d__5:2__- Kowalczuk x2, Śliski x2, Nieroda – Krasowski x2
2c – 2a+d__4:2__- Kos x4 – Filipczuk x2
2c – 2e__2:4__ - Kos x2 - Kowalczuk x2, Śliski x2


TABELA MAŁEGO FINAŁU
1. 2e 6 9-4
2. 2c 3 6-6
3. 2a+d 0 4-9


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. 2 F
2. 2 B
3. 2 H
4. 2 G
5. 2 E
6. 2 C
7-8. 2 A
7-8. 2 D



KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
8 – Gieleżyński (2f), Kowalczuk (2e), Śliski
(2e), Kos (2c)

5 – Mironowicz (2f)

4 – Laszewski (2f), Filipczuk (2d)

2 – Krasowski (2a), Tomera (2b), Żakiewicz (2b), Sienkiewicz (2e), Malinowski (2h)

1 - Kostro (2b), Krawczyk (2b), Wojski (2b), Padlewski(2c), Nieroda (2e), Bańkowski (2g), Partyka (2h), Prus (2h)

NAGRODY INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW I NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Michał Gieleżyński (2f)
NAJLEPSZY OBROŃCA TURNIEJU – Mateusz Sienkiewicz (2g)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Michał Klim (2b)

NAJLEPSZY ZAWODNIK małego finału – Dawid Kos (2c)
KRÓL STRZELCÓW małego finału – Tymoteusz Kowalczuk (2e)
NAJLEPSZYBRAMKARZ małego finału – Stanisław Nieroda (2e)
X PRO SALUTEM CUP w obiektywie
fot.M.Konopko